SAGETEK Mühendislik ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi; 2013 yılında savunma, elektronik, otomotiv, makine, demiryolu vb. endüstri kollarında ihtiyaç duyulan CNC kayar otomat parçalarının üretimi amacıyla İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. İlk kurulduğu günden itibaren, yenilikçilik, çözüm ortağı olmak ve toplam kalite gibi kavramları benimseyerek vizyonunu belirleyen SAGETEK, üstlendiği kritik parça üretimlerinde müşteri isterlerini her zaman başarıyla yerine getirmiştir. Otomotiv ve savunma sanayiinde hassas ve kritik parçaların üretimini başarıyla gerçekleştiren SAGETEK sektörde güven tesis ederek kısa sürede yerini sağlamlaştırmıştır.

SAGETEK müşterilerinin ve pazarın ihtiyaçlarını her zaman öngörmüş ve hem teknoloji yatırımları hem de insan kaynakları ve sistemsel yatırımlarıyla bu ihtiyaçlara hızla tepki vermiştir. Müşterilerinin yer aldığı projelerde maliyet etkin yollarla hedeflerine ulaşmalarında stratejik ortak olma anlayışını benimseyerek destekçisi olmuştur. Bu sayede SAGETEK mevcut makine parkuru ve insan kaynağı ile özellikle otomotiv ve savunma sanayinde yer alan ana sanayi firmalarının CNC kayar otomat parçası ihtiyaçlarında en önemli tedarikçisi konumuna gelmiştir.

SAGETEK, CNC kayar otomat parçalarının üretimi yansıra büyümesini sürdürerek kendi bünyesi içerisinde montaj bölümü kurmuştur. Halihazırda bazı alt parçalarını SAGETEK’in ürettiği birçok parça müşterilerimize montajları yapılmış ve %100 kontrolleri tamamlanmış şekilde sevk edilmektedir.

SAGETEK’in çevikliğinin ve gücünün kaynağı, özenle seçtiği ve büyük özveriyle çalışan uzman kadrosu ile atik ve aynı zamanda vizyon sahibi yönetim kadrosudur. Güçlü kadrosu ve yatırımlarıyla SAGETEK, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden hızla karşılayabilen CNC kayar otomat tedarikçisi olmayı başarmıştır.

Kuruluşundan hemen sonra ISO 9001 belgesini alan SAGETEK halihazırda ISO 9001:2015 belgesine sahiptir. Ayrıca, 2017 yılı başında SAGETEK savunma sanayinde kritik parçaların üretimi ve satışı için gerekli Tesis Güvenlik Belgelendirme sürecini başlatmış ve Milli Gizli ve Nato Gizli tesis güvenlik denetimlerini başarıyla tamamlayarak sertifikalarını almıştır.

SAGETEK, gözlenebilen, ölçülebilen ve analiz edilebilen çevik bir üretim yönetim sistemine sahip olup bu kabiliyetini her geçen gün daha da geliştirebilmek için yatırımlarına devam etmektedir. Üretim ve montaj aşamalarının her adımında günlük raporlar alınarak üretim durumu, kapasite ve risk raporları şirket içinde değerlendirilmekte ve müşterilerimiz ile şeffaf bir biçimde paylaşılmaktadır.

SAGETEK Mühendislik, yüksek kalite ve çalışma prensiplerinden ödün vermeden, müşterilerinin fayda ve memnuniyetini gözeterek hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

   CNC kayar otomat parçalarının talaşlı imalatı ve montajında yurtiçi ve yurtdışı savunma, elektronik, otomotiv, makine ve demiryolu sektör firmalarının çözüm ortağı ve öncü yan sanayi kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

   Sahip olduğumuz tecrübe, bilgi ve teknoloji ile müşteri odaklı ve ileri teknoloji temelli imalat ve montaj konularında yüksek kalite ve güvenirlilikte ürün ve hizmetler sunmaktır.

Değerlerimiz

  • Etik ilkelere bağlılık
  • İnsana değer vermek
  • Müşteri odaklılık
  • Kalite ve güvenilirlik
  • Yenilikçilik

Sagetek 6. Yılında Sizlerle

Sagetek olarak, tüm müşterilerimizde gerçek bir memnuniyet bırakmak istiyoruz.

530

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

0

Mutsuz Müşteri